Новини

Скандал у дніпровському ліцеї: вчителька, яка розповідала про “8 років бомбили Донбас”, звільнилася

У дніпровському ліцеї №23 вчителька сказала учням, що війна в Україні почалась тому, що “українці 8 років бомбили росіян на Донбасі”.

355Переглядів

У соцмережах днями розповсюдилася інформацію про те, що у ліцеї №23 у Дніпрі вчителька сказала, що війна в Україні почалась тому, що “українці 8 років бомбили росіян на Донбасі”.

На це відреагував департамент гуманітарної політики Дніпровської міськради.

У пості в Telegram-каналі департаменту зазначається, що педагог після появи публікацій у мережі подала заяву про звільнення за власним бажанням. Ім’я вчительки не розголошується.

Але за словами посадовців департаменту, усі відповідні органи були проінформовані.

“Ситуація перебуває під контролем і перевіряється у встановленому порядку. Очікуємо на офіційну заяву компетентних органів”, – йдеться у публікації департаменту гумполітики.

Повідомляють також, що допис матері учня, де вона повідомила про слова вчительки, вже видалений.

Але існують скриншоти.

Нагадаємо, раніше “Особи” також повідомляли: Полковник Манько, ймовірний очільник Штурмових військ, знімав відео під російські пісні.

 

Залишити відповідь