У соцмережах днями розповсюдилася інформацію про те, що у ліцеї №23 у Дніпрі вчителька сказала, що війна в Україні почалась тому, що “українці 8 років бомбили росіян на Донбасі”.
На це відреагував департамент гуманітарної політики Дніпровської міськради.
У пості в Telegram-каналі департаменту зазначається, що педагог після появи публікацій у мережі подала заяву про звільнення за власним бажанням. Ім’я вчительки не розголошується.
Але за словами посадовців департаменту, усі відповідні органи були проінформовані.
“Ситуація перебуває під контролем і перевіряється у встановленому порядку. Очікуємо на офіційну заяву компетентних органів”, – йдеться у публікації департаменту гумполітики.
Повідомляють також, що допис матері учня, де вона повідомила про слова вчительки, вже видалений.
Але існують скриншоти.
Нагадаємо, раніше “Особи” також повідомляли: Полковник Манько, ймовірний очільник Штурмових військ, знімав відео під російські пісні.





















