Новини

На турнірі з художньої гімнастики 14-річна дніпрянка виборола бронзову медаль

Дніпрянка Варвара Чубарова здобула "бронзу" на турнірі з художньої гімнастики в Бельгії.

186Переглядів

14-річна Варвара Чубарова з Дніпра посіла третє місце на турнірі з художньої гімнастики “Happy Cup 2025 Rhythmic Gymnastics – FIG” у Бельгії.

Про це йдеться на сайті регіонального відділення НОК України.

Спортсменка виступала в категорії “юніори FIG” серед гімнасток з 11 країн. За словами тренерки дівчини Ольги Фесенко, це були її перші подібні змагання.

“Варвара посіла третє місце у багатоборстві та відібралась до усіх чотирьох фіналів. У фіналах посіла два другі місця — у вправах з м’ячем та з обручем, і два перші місця — у вправах з булавами та зі стрічками”, — сказано у повідомленні.

Змагання проходили 7-9 листопада в Генті (Бельгія).

Раніше “Особи” також сповіщали: Двоє плавців з Дніпра стали призерами Гран-прі в Чехії.

Залишити відповідь