Злочин стався 8 грудня в Шевченківському районі міста. Перебуваючи в приміщенні автосалону, чоловік поводився агресивно та зухвало, не реагував на зауваження працівників і грубо порушував громадський порядок.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області у Telegram.
Під час конфлікту фігурант ножем понівечив майно автосалону — завдав механічних пошкоджень кільком автомобілям.
Правоохоронці встановили, що до вчинення правопорушення причетний 36-річний чоловік, який раніше був клієнтом автосалону. Поліцейські Дніпровського РУП №1 задокументували протиправні дії фігуранта.
Слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 296 КК України – “хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної чи холодної зброї”. За таке розбишаку можуть покарати позбавленням волі на строк від трьох до семи років. Але це вже вирішуватиме суд.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині чоловік підпалив авто своєї матері після сварки.



















