Підсумки роботи підбили під час зустрічі. Там же відзначили 9 найактивніших хлопців та дівчат. А ще окреслили плани на наступний рік.
Про це інформує ДніпроОВА.
У 2025-му в області розробили методологію оцінювання стану молодіжної політики на місцях. А ще положення, які дозволяють інтегрувати її в роботу рад. Їх мережу в громадах Дніпропетровщини продовжували розвивати. Так, щоб різні осередки існували не оремо, а обмінювалися інформацією. Аби налагодити такий контакт, 15 з них підписали меморандуми про співпрацю.
Для охочих проводили навчання – з адвокації, особливостей роботи рад та їх впливу на прийняття рішень, взаємодію з владою. Долучившись до обговорень нової редакції Закону «Про основні засади молодіжної політики», хлопці та дівчата напрацювали кілька власних пропозицій. Сформували такі і до проєкту державної цільової програми «Молодь України: покоління стійкості – 2030».
Чимало було й активностей. Організовували просвітницькі заходи, форуми, приєдналися до арт-толоки з відновлення меморіалу та до всесвітнього дня прибирання. Серед знакових проєктів – тематичні події для дітей-переселенців, у яких взяли участь понад 200 малих. Для них проводили майстер-класи, квести, інтерактивні вправи, розвиваючі блоки, шоу ілюзіоніста, командні ігри.
Раніше “Особи” також писали: Молодь Дніпропетровщини запрошують на конкурс есе.






















