Майже 17 тис. дітей-пільговиків області забезпечили цьогоріч оздоровленням та відпочинком. Серед них сини й доньки захисників і захисниць, переселенці, юні мешканці прифронтових громад, сироти, малі, позбавлені батьківського піклування.
Про це повідомляє Владислав Гайваненко у Telegram.
Днями із Закарпаття і Київщини повернулась дванадцята тематична зміна «Фестиваль зимових свят та традицій «Світло Різдва – час добрих справ». 237 хлопців і дівчат пільгових категорій цікаво й з користю провели час.
Все завдяки спільним зусиллям держави, області, місцевого самоврядування, благодійників, – зазначає в.о. начальника ДніпроОВА.
“Кампанію з оздоровлення й відпочинку продовжуватимемо надалі. Для цього затвердили цільову Регіональну програму на 2026 – 2030 роки. Працюємо над тим, аби діти мали можливість відновити сили та отримати позитивні емоції”, – написав чиновник.
Раніше “Особи” також сповіщали: Найактивніших студентів Дніпропетровщини відзначили у рамках щорічного конкурсу «StudOscar 2025».


























