Апеляційна інстанція підтвердила рішення про знесення 2-поверхового об’єкта самочинного будівництва, який побудували в прибережній захисній смузі річки Дніпро.
Про це повідомив Відділ інформаційної політики Дніпропетровської обласної прокуратури.
«Йдеться про двоповерхову будівлю площею майже 300 кв. м, зведену лише за 15 метрів від річки Дніпро, – йдеться в інформації. – Прокуратура встановила, що підприємство побудувало будинок для відпочинку без жодних дозвільних документів і без оформлення права користування земельною ділянкою водного фонду».
З метою захисту інтересів держави до суду з відповідним позовом звернулася Західна окружна прокуратура міста Дніпра.
Ми відшукали в Єдиному держреєстрі судових рішень відповідне рішення першої інстанції.
Там йдеться:
«Товариством з обмеженою відповідальністю Фірмою «Підводспецьбуд», як замовником, за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, в районі між буд. 76 та буд. 78/1 (на березі річки Дніпро) … збудовано фундаменти, стіни, покриття нежитлової двоповерхової капітальної будівлі адміністративного призначення розмірами у плані 12,00 м х 11,00 м, висотою 9,6 м на земельній ділянці комунальної власності, на яку відсутні правовстановлюючі документи».
За даними прокуратури, вказана земельна ділянка площею 1,27 га мала бути відведена під створення об`єкта благоустрою – парку відпочинку та спортивних ділянок на прибережній території, згідно розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації № Р-252/1/3-10 від 21.12.2011.
Крім зобов’язання знести будівлю, суд зобов’язав ТОВ Фірма «Підводспецьбуд» (код 20236236) сплатити судовий збір.





















