За добу, з ранку 25 червня по ранок сьогодні, на Дніпропетровщині через російські атаки поранені троє людей. Ворог понад 50 разів бив по трьох районах області безпілотниками та артилерією.
Про це йдеться в ТГ-каналі Дніпропетровської ОВА.
На Нікопольщині під ударами були Нікополь, Покровська, Марганецька, Червоногригорівська та Мирівська громади. Пошкоджені підприємство, інфраструктура, ліцей, АЗС, багатоквартирний будинок, приватні оселі, автомобілі та мікроавтобус. Поранень дістали троє чоловіків – 22, 54 та 61 року. Усі лікуватимуться амбулаторно.
На Синельниківщині росіяни атакували Дубовиківську, Васильківську та Миколаївську громади. Понівечена інфраструктура, виникали пожежі, горіла будівля, що не експлуатується.
«На Криворіжжі росіяни поцілили по Зеленодольській громаді», – йдеться в інформації.
Нагадаємо, попередню добу Зеленодольська громада теж потерпала.



















