Новини

У Дніпрі засудили ексспівробітника ДСНС, який перейшов на бік окупантів

Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпра визнав винним у державній зраді колишнього співробітника ДСНС у Донецькій області Артема Цибулю.

295Переглядів

Про це повідомили у Відкритому  з посиланням на вирок суду.

Зрадник працював заступником начальника 26 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Орієнтовно 12 березня 2022-го в умовах окупації 25-річний чоловік перейшов на бік ворога та очолив пожежно-рятувальну частину утворену в смт Нікольське, якому окупанти повернули радянську назву Володарське.

Вироком суду зраднику призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Раніше ми також писали про те, що на Запоріжжі затримала церковну хористку УПЦ (МП), яка «наводила» ворожі ракети на позиції ЗСУ.

Залишити відповідь