Новини

Понад 200 медалей за минулий рік привезли атлети Дніпропетровської області з міжнародних змагань

Понад 200 медалей за рік вибороли атлети Дніпропетровщини на міжнародних змаганнях. З них понад 70 – золоті.

237Переглядів

Про це повідомляє начальник ДніпроОВА Сергій Лисак у своєму телеграм-каналі.

Шестеро спортсменів отримали ліцензії на участь у літніх Олімпійських іграх-2024. Це легкоатлети Ярослава Магучіх, Михайло Кохан, Ганна Рижикова, плавці Денис Кисіль та Олександр Желтяков, стрілець Денис Кушніров. 

За словами Лисака, представники регіону вибороли й півтора десятки путівок на Паралімпіаду. 

Сильні та наполегливі. Вони прославляють Україну по всьому світу, – резюмує посадовець. 

Раніше “Особи” також писали: У новорічну ніч українська ППО збила рекордну кількість “шахедів”.

1 коментар

Залишити відповідь