Новини

На Дніпропетровщині готуються до погіршення погодних умов

З неділі в області очікують посилення морозу, ожеледицю та заметілі.

353Переглядів

Крім того, додати проблем може спробувати й ворог, який мріє максимально ускладнити життя українців.

Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Він зазначив, що область має на 100% бути готова до ускладнення умов. Для цього сьогодні у ОВА зібрали об’єднане засідання Ради оборони та обласної комісії з надзвичайних ситуацій.

Узгодили, як діятиме кожен. На озброєнні надзвичайників і «екстренки» – повнопривідні машини. Аби за будь-яких умов дістатися до людей.

У комунальних підприємств та медзакладів під рукою понад 1500 генераторів. Щоб працювати попри перебої зі світлом. Поліціянти передбачили додаткові наряди. А ще сотні авто з гучномовцями. За необхідності через них сповіщатимуть про загрози. Скеровуватимуть мешканців й до Пунктів незламності. Їх в регіоні більш ніж 1300, – пише очільник Дніпропетровської ОВА.

У міськраді Дніпра також повідомили про очікування рясних опадів з ранку понеділка.

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради звернувся до автовласників з проханням цього дня залишити свої автівки вдома та користуватися громадським транспортом. Це необхідно, щоб комунальна техніка змогла швидше ліквідувати наслідки негоди.

Там також нагадали, що авто необхідно паркувати відповідно до правил, аби не заважати спецтранспорту екстрених і комунальних служб. Також водії повинні поступатися йому дорогою.

Раніше “Особи” також писали, що на Дніпропетровщині прогнозують похолодання: коли чекати морозів.

1 коментар

Залишити відповідь