Новини

10 ліцеїстів та студентів Дніпропетровщини отримали президентські стипендії

10 ліцеїстів та студентів Дніпропетровщини отримали президентські стипендії за найвищі результати у всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт.

202Переглядів

Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА у Telegram.

Блискуче показали себе хлопці та дівчата з Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу та Обухівської громади.

Яким лише 16-17 років. А вони вже мають власні розробки у математиці, фізиці, екології, економіці, мовознавстві, астрономії. Здібних та завзятих виховує обласна Мала академія наук, – зазначає Сергій Лисак.

Він побажав неймовірній десятці успіхів та не втрачати інтересу до науки.

Раніше ми також писали про те, що ветерани та особи з інвалідністю зможуть отримати стипендії на культурно-мистецьку діяльність.

Залишити відповідь