Про це повідомляється на сайті Національної поліції.
Як з`ясувалося, повертаючись додому із сусіднього села, подружжя заблукало. Через відсутність зв’язку чоловік з дружиною не могли повідомити про своє місце перебування і всю ніч провели у полі.
9 січня о 12:00 під час патрулювання поліцейський офіцер громади помітив подружжя на узбіччі. Знесилена жінка не могла піднятися, чоловік намагався її зігріти.
Поліцейський допоміг їм вибратися зі снігу і відвіз додому. Впевнившись, що з родиною все добре, він продовжив патрулювання.
Правоохоронці нагадують, що в області працюють пункти обігріву, де можна зігрітися, зарядити телефон, випити гарячого чаю та отримати першу домедичну допомогу. Також відповідні пункти створені в кожному відділенні поліції.
Раніше ми також писали про те, що у Дніпрі, ліквідуючи займання у квартирі, вогнеборці виявили загиблу жінку.




















4 коментарі