Новини

У Дніпрі приблизно за рік зʼявиться Superhumans Center

На наступній сесії Дніпропетровської облради планують вирішити питання із будівлею для закладу Superhumans Center.

420Переглядів

А міська рада Дніпра має допомогти із земельною ділянкою, інвестори вкладуть гроші в реконструкцію будівлі, закупівлю та установку спеціального обладнання.

Про це повідомив голова облради Микола Лукашук, який з робочою поїздкою відвідав поки єдиний в Україні такий центр у Львівській області, де зустрівся і обговорив проєкт з Андрієм Ставніцером, засновником та ідеологом Superhumans.

«Так, весь процес потребує певного часу. Папери, документи, дозволи, фінансування проєкту. Гроші вкладатимуть партнери, виділення коштів платників податків з державного або обласного бюджету не передбачено. У Superhumans Center дарують нове життя. Впевнився у цьому на власні очі. Від виробництва протезів у власній лабораторії протезування до повної реабілітації із залученням найкращих фахівців. Тож маємо зробити все, аби Superhumans Center якнайшвидше був і у Дніпропетровській області», — сказав Микола Лукашук.

Як ми повідомляли раніше, на створення такого реабілітаційного центру інвестори мають виділити $5 млн.

У такому медзакладі військові отримуватимуть безкоштовно послуги з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки. До того ж ветерани з Дніпропетровщини зможуть відновлюватися вдома, поряд зі своїми рідними.

Раніше “Особи” також писали: Мешканець Дніпропетровщини публічно закликав приєднатися до росії і виправдовував ворожу збройну агресію.

Залишити відповідь