Новини

130 навчальних закладів Дніпропетровщини отримали кошти від ЮНІСЕФ на проходження опалювального сезону

130 шкіл, гімназій та ліцеїв Дніпропетровщини отримали кошти від ЮНІСЕФ на проходження опалювального сезону. Їм перерахували по 290 тис грн. Ще 44 навчальні заклади очікують на таку допомогу найближчим часом.

351Переглядів

Загалом таку підтримку отримають 800 українських навчальних закладів.

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

«Проєкт реалізує ЮНІСЕФ. Партнери вирішили підтримати школи, які попри війну працюють офлайн чи в змішаному форматі. Акцентували на закладах із прифронтових територій, тих, які прийняли багато переселенців», – сказала заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.

Кошти можна використати на обігрів, заміну вікон і дверей. Закупівлю, доставку, ремонт, електро- і теплогенерувального обладнання, оновлення інженерних мереж. Транспортування та зберігання запчастин, матеріалів і пального. А ще до 83 тис грн – спрямувати на модернізацію шкільних їдалень.

Окрім Дніпропетровської, до проєкту приєдналися Вінницька, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернівецька області.

Раніше “Особи” також сповіщали: У 376 школах та дитсадочках Дніпра підключено безперебійний інтернет.

Залишити відповідь