У пріоритеті були й залишаються безпека та Сили оборони. Фінансуватимуть й молодіжні та спортивні організації. Також пільговиків планують забезпечити щомісячними та разовими допомогами.
Про це йдеться у Telegram-каналі голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.
За його словами, у фокусі уваги також:
- захист людей від надзвичайних ситуацій;
- створення матеріальних резервів;
- підтримка громад, інфраструктуру яких понівечив ворог.
Також значну частину коштів планують спрямувати на заклади:
- освіти;
- соціального захисту;
- охорони здоров’я;
- культури.
Раніше “Особи” також сповіщали: Які школи Дніпропетровщини отримають на харчоблоки по 290.500 гривень.



















