Новини

У Дніпрі провели фінал чемпіонату області з бадмінтону серед юнаків та дівчат

19 січня у Дніпрі відбувся фінал чемпіонату області з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2010 року народження та молодше.

271Переглядів

Змагання проводилися протягом двох днів у обласному спорткомплексі. У чемпіонаті взяли участь 72 спортсмени з Дніпра, Павлограда та інших міст області.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Абсолютною чемпіонкою стала Варвара Попережай з Дніпра.

Лукашук привітав юних спортсменів та побажав успіхів і переможного виступу на Чемпіонаті України з бадмінтону, який пройде 8-11 лютого в Києві.

Дякую Силам Оборони, нашим Героям, які захищають нас на передовій, і завдяки яким ми маємо змогу проводити спортивні змагання для наших дітей! – підсумував голова облради.

Раніше “Особи” також писали: Бадмінтоніст з Дніпропетровщини Данило Боснюк — срібний призер міжнародного турніру в Таллінні.

1 коментар

Залишити відповідь