Змагання проводилися протягом двох днів у обласному спорткомплексі. У чемпіонаті взяли участь 72 спортсмени з Дніпра, Павлограда та інших міст області.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Абсолютною чемпіонкою стала Варвара Попережай з Дніпра.
Лукашук привітав юних спортсменів та побажав успіхів і переможного виступу на Чемпіонаті України з бадмінтону, який пройде 8-11 лютого в Києві.
Дякую Силам Оборони, нашим Героям, які захищають нас на передовій, і завдяки яким ми маємо змогу проводити спортивні змагання для наших дітей! – підсумував голова облради.
Раніше “Особи” також писали: Бадмінтоніст з Дніпропетровщини Данило Боснюк — срібний призер міжнародного турніру в Таллінні.


























1 коментар