Новини

Україна планує почати будувати великі блоки для атомних станцій у 2024 році

Україна планує у 2024 році почати будівництва великих блоків для атомних електростанцій у співпраці із США.

516Переглядів

Про це повідомив Міністр енергетики Герман Галущенко в ефірі телемарафону.

Міністр зазначив що у планах на 2024 рік є будівництво великих енергоблоків для атомних станцій.

Ці проєкти реалізуються в рамках співробітництва з країнами Заходу, зокрема із США.

Серед завдань на 2024 рік у міністерстві назвали децентралізацію і нарощування потужностей розподіленої генерації електроенергії, зокрема завдяки встановленню газових турбін, а також продовження ремонтної кампанії і заміщення високовольтних трансформаторів на підстанціях, системи захисту.

Загалом Україна планує збудувати загалом 9 нових енергоблоків для АЕС за американською технологією АР1000.

Раніше “Особи” повідомляли: На Дніпропетровщині будують одну з найбільш потужних у Європі насосних станцій.

Залишити відповідь