Про це повідомив Міністр енергетики Герман Галущенко в ефірі телемарафону.
Міністр зазначив що у планах на 2024 рік є будівництво великих енергоблоків для атомних станцій.
Ці проєкти реалізуються в рамках співробітництва з країнами Заходу, зокрема із США.
Серед завдань на 2024 рік у міністерстві назвали децентралізацію і нарощування потужностей розподіленої генерації електроенергії, зокрема завдяки встановленню газових турбін, а також продовження ремонтної кампанії і заміщення високовольтних трансформаторів на підстанціях, системи захисту.
Загалом Україна планує збудувати загалом 9 нових енергоблоків для АЕС за американською технологією АР1000.
Раніше “Особи” повідомляли: На Дніпропетровщині будують одну з найбільш потужних у Європі насосних станцій.



















