Про це сказано у пресрелізі підприємства.
Встановили пам’ятник у сквері біля управління гірничого департаменту підприємства. Автор ескізу — член Національної спілки художників України та скульптор Володимир Токар.

На гранітному постаменті золотими буквами вигравіювали імена загиблих працівників підприємства. Над ними розташували дві фігури: воїна та металурга — як символ стійкості та непоборної волі українців до Перемоги, йдеться у повідомленні.
«128 наших колег – металургів та гірників — вже не повернуться до нас. До війни вони були мирними мешканцями мирної країни, будували свій дім, своє місто, свою країну. Вони загинули, захищаючи все це. Кожне прізвище викарбуване тут у камені, на цьому монументі, загартоване вогнем”, — сказав генеральний директор підприємства сказав Мауро Лонгобардо.
Урочисте відкриття відбулося за участі топменеджерів та працівників “АрселорМіттал Кривий Ріг” та представників міської влади.
Раніше ми також писали про те, що у Дніпрі вшанували пам’ять загиблих у будинку на Перемозі, де рік тому ракета рф вбила 46 людей.




















2 коментарі