Новини

Дніпровський бадмінтоніст Данило Боснюк виграв вже другий міжнародний трофей цього року

Наразі спортсмен став бронзовим призером VICTOR Swedish Open 2024.

394Переглядів

Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної ради.

Змагання проходили 18-21 січня в шведському місті Уппсала.

Як зазначають у повідомленні, це був дуже конкурентний турнір — понад 430 гравців із 47 країн світу змагались за перемогу.

Та лише тиждень тому Данило Боснюк виборов срібло на міжнародному турнірі YONEX Estonian International 2024.

Довідка:

Данило Боснюк народився 24 серпня 2000 у Лисичанську на Луганщині. Вихованець Лисичанської і Дніпровської школи бадмінтону. Навчався в Дніпровському обласному училищі фізкультури, тренувався в дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з бадмінтону ім. К. В. Вавілова.

Майстер спорту України, чемпіон України 2020 року, гравець Національної збірної України, учасник Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року.

Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі провели фінал чемпіонату області з бадмінтону серед юнаків та дівчат.

Залишити відповідь