Про це повідомили у Телеграм-каналі НА ЧАСІ: Кривий Ріг.
Ще 26 січня у сімейних гуртожитках вимкнули світло за борг у майже 1,3 мільйони гривень, який, за словами жителів, утворився нібито через те, що голова ОСББ привласнила кошти.
Згодом на місце прибув голова Металургійного району Генадій Шаповалов. Один трамвай люди все ж таки пропустили, проте мітинг не скінчився.
Згодом мітингувальники перекрили ще одну дорогу. Проїзду не було по вулиці Соборності та вулиці Домнобудівників.
А ввечері мітинг переростає у сутички мітингарів та правоохоронців! Поліцейські застосовують до людей силу, щоб проїхали трамваї.
Раніше ми також писали про те, що мешканці житломасиву Дніпра скаржаться на слабкий тиск і погану якість води з водогону.






















