Колаборантці призначили покарання – 5 років позбавлення волі.
Прокурори у суді довели, що засуджена – уродженка Приморського краю рф, яка тривалий час проживає у м. Дніпро, поширила інформацію військового характеру представнику держави-агресора. Для зв’язку вона використовувала месенджер «Telegram».
Жінка надіслала співрозмовнику з росії відеофіксацію місця розташування військових ЗСУ, які забезпечували охорону одного із мостів у м. Дніпро.
Ця інформація не розміщувалася у відкритому доступі Силами безпеки і оборони України.
У судовому засіданні жінка свою вину визнала.
Дніпровський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури, залишив без задоволення апеляційну скаргу сторони захисту, а вирок суду першої інстанції без змін.
Наразі вирок набрав законної сили.
Раніше ми також писали про те, що чотирьох криворіжців підозрюють у колабораціонізмі.




















1 коментар