«Діти Дніпропетровщини поринули у насичене спортивне життя. Все завдяки «Всеукраїнським шкільним лігам пліч-о-пліч». Проєкт рухається вперед. Вже незабаром громади проводитимуть місцеві етапи. Далі змагатимуться на рівні району, потім області. І фінал у столиці», – розповів очільник ОВА Сергій Лисак.
Проєкт стартував на початку січня. В учасників був майже місяць, аби сформувати збірні свого навчального закладу. А ще підготуватися та визначити, хто буде представляти свою школу у наступному турі.
За чемпіонство юні спортсмени боротимуться у п’яти видах спорту: волейбол, баскетбол, футбол, спортивне орієнтування, черліденг.
«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» – ініціатива президента Володимира Зеленського. Її реалізовують за сприяння міністерств освіти та спорту.
Амбасадорами змагань в області стали зірки спорту – Ярослава Магучіх, Анастасія Коженкова, Богдан Нікішин, Діна Міфтахутдінова.
Хто ще не встиг, сьогодні останній день, аби долучитися. Подати заявку можна за посиланням.
Раніше ми також писали про те, що дніпровська спортсменка виборола призові місця на Кубку Європи з фехтування.




















1 коментар