Новини

Спортсмени з Марганця здобули призові місця на змаганнях

Спортсмени Дніпропетровщини здобули призові місця на змаганнях.

351Переглядів

Про це повідомила у Telegram міська рада Марганця.

«Війна – це страшна річ! Але українці сильніші за війну! Марганець живе! І марганчани намагаються писати та наближають Перемогу! Особлива роль відводиться підростаючому поколінню. Адже саме їм відбудовувати країну після війни. Спортивне життя в нашому місті не зупинилося!», – йдеться у повідомленні.

Тренери Дмитро та Юрій Лебеденки виховують уже не одну плеяду професійних спортсменів. У січні їх вихованці вже здобули призові місця на змаганнях.

Так, 20 січня у Дніпрі на змаганнях марганчани завоювали:
  • Гордієнко Єва – ІІ місце;
  • Височин Ренат – ІІІ місце;
  • Сушко Дмитро – ІІІ місце.

31 січня пройшов Відкритий турнір з дзюдо. На ньому спортсмени з Марганця завоювали:

  • Єрмакова Марія ІІ місце;
  • Гордієнко Єва ІІI місце.

Раніше ми також писали про те, що завершується реєстрація на участь у проєкті «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч».

Залишити відповідь