Рейси будуть відправлятися щоденно двома електропоїздами ЕПЛ2Т. Про це повідомили в телеграм-каналі “Укрзалізниці”.
Там також зазначили, що на початку 2024 року електропоїзд для Придніпровської залізниці оновили на потужностях “Укрзалізниці”.
“Невдовзі до роботи стає модернізований ЕПЛ2Т – електропоїзд виробництва 2006 р. (Луганськтепловоз), який отримав уже звичні опції: пандуси, місця для проїзду людей з інвалідністю, інклюзивні вбиральні, навігацію шрифтом Брайля, кріплення і локації для велосипедів, порти Type-C та USB для зарядки гаджетів, – йдеться у повідомленні.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі планують вимкнути опалення в багатоповерхівці, мешканці якої заборгували 2 млн грн”.




















2 коментарі