Новини

Дніпропетровщину відвідала посол США в Україні

6 лютого з візитом на Дніпропетровщину прибула Бріджит Брінк, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні.

367Переглядів

Про це у своїх дописах розповіли начальник ДніпроОВА Сергій Лисак, голова обласної ради Микола Лукашук та мер Дніпра Філатов.

Зустріч пані Посол з місцевими посадовцями проходила у неформальній обстановці.

Бріджит Брінк відвідала обласну лікарню ім. Мечникова.  Там Микола Лукашук розповів гості з США про те, як героїчно команда медзакладу щодня бореться за життя кожного свого пацієнта. Чим нині живе Дніпропетровщина – область, яка стала потужним медичним та гуманітарним хабом для Донеччини, Луганщини, Харківщини, Запоріжжя. Як Дніпропетровська обласна рада разом з ОВА, громадами роблять все, щоб підтримати людей.

Сергій Лисак розповів пані Брінк про відбиток, що залишає на Дніпропетровщині війна. І про те, які мужні люди протистоять російському терору. Як от герої-енергетики. Вони впоралися «на відмінно», зажививши Криворіжжя після останніх атак росіян по енергооб’єктам. І оперативно повертають світло в домівки на Нікопольщині. Їх знеструмлюють щоденні ворожі артобстріли.

А Борис Філатов у своєму дописі зазначив, що американський Гранд-Репідс, який торік офіційно оголосив про дружбу з Дніпром, є рідним містом для пані Брінк.

Сама пані посол Брінк зауважила, що для неї честь уперше з 2016 року відвідати Дніпро.

“Я побачила прекрасне місто з сильними та витривалими людьми”, – зазначила вона.

Посадовці подякували пані Брінк та в її особі всьому американському народу за підтримку України і Дніпропетровщини.

Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині відбулося рейдерське захоплення облорганізації партії «УДАР Віталія Кличка».

1 коментар

Залишити відповідь