Про це у своїх дописах розповіли начальник ДніпроОВА Сергій Лисак, голова обласної ради Микола Лукашук та мер Дніпра Філатов.
Зустріч пані Посол з місцевими посадовцями проходила у неформальній обстановці.
Бріджит Брінк відвідала обласну лікарню ім. Мечникова. Там Микола Лукашук розповів гості з США про те, як героїчно команда медзакладу щодня бореться за життя кожного свого пацієнта. Чим нині живе Дніпропетровщина – область, яка стала потужним медичним та гуманітарним хабом для Донеччини, Луганщини, Харківщини, Запоріжжя. Як Дніпропетровська обласна рада разом з ОВА, громадами роблять все, щоб підтримати людей.
Сергій Лисак розповів пані Брінк про відбиток, що залишає на Дніпропетровщині війна. І про те, які мужні люди протистоять російському терору. Як от герої-енергетики. Вони впоралися «на відмінно», зажививши Криворіжжя після останніх атак росіян по енергооб’єктам. І оперативно повертають світло в домівки на Нікопольщині. Їх знеструмлюють щоденні ворожі артобстріли.
А Борис Філатов у своєму дописі зазначив, що американський Гранд-Репідс, який торік офіційно оголосив про дружбу з Дніпром, є рідним містом для пані Брінк.
Сама пані посол Брінк зауважила, що для неї честь уперше з 2016 року відвідати Дніпро.
“Я побачила прекрасне місто з сильними та витривалими людьми”, – зазначила вона.
Посадовці подякували пані Брінк та в її особі всьому американському народу за підтримку України і Дніпропетровщини.
Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині відбулося рейдерське захоплення облорганізації партії «УДАР Віталія Кличка».


























1 коментар