Чемпіонат України з веслування академічного на ергометрах пройшов 03-04 лютого по регіонам. У ньому взяли участь учні Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності. Вони вибороли “срібло” та “бронзу”.
Про це повідомили на сторінці у “Facebook” Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності.
Так, Довгодько Іван та Коженкова Анастасія здобули срібло, а Надтока Олександр та Полівода Владислав — бронзові медалі.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі 10-тикласники мають вступити до ліцею: умови та перелік документів”.




















1 коментар