Новини

Спортсмени з Дніпропетровщини здобули призові місця на Чемпіонаті України

Веслувальники з Дніпропетровської області взяли участь у Чемпіонаті України з веслування академічного на ергометрах. Вони посіли призові місця.

270Переглядів

Чемпіонат України з веслування академічного на ергометрах пройшов 03-04 лютого по регіонам. У ньому взяли участь учні Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності. Вони вибороли “срібло” та “бронзу”.

Про це повідомили на сторінці у “Facebook” Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Так,  Довгодько Іван та Коженкова Анастасія здобули срібло, а Надтока Олександр та Полівода Владислав — бронзові медалі.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі 10-тикласники мають вступити до ліцею: умови та перелік документів”.

1 коментар

Залишити відповідь