На чолі – Уповноважений Уряду Чеської Республіки з питань відновлення України Томаш Копечний. Серед іноземних гостей і представники понад 20 компаній.
Про це повідомив очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Він зазначив, що це четверта зустріч у Дніпрі з чеськими партнерами. За словами посадовця, співпраця з чеськими друзями посилюється. На Дніпропетровщині готові до нових бізнес-ініціатив.
Розповів про те, що важливо для регіону. Пріоритети незмінні – підтримка Сил оборони, створення системи комплексної реабілітації військових і цивільних, економічний розвиток та відбудова області, допомога переселенцям. Ще зацікавлені у спільних проєктах у сфері енергетики, – пише Сергій Лисак.
Взаємодію координує Регіональний офіс міжнародного співробітництва.
Подякував, за те, що Чехія поряд з нами у цій боротьбі. Радий мати таких союзників, – резюмує начальник ДніпроОВА.
Раніше “Особи” також писали: Дніпро відвідав посол Чеської Республіки в Україні Радек Пех.























2 коментарі