Разом з Послом в Україні Радеком Пехом, гендиректор Міністерства охорони здоров’я Республіки Радек Поліцар. А ще з десяток тамтешніх компаній. Всі працюють в галузі медицини.
Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Партнери приїхали дізнатися – чим можуть допомогти медичним установам області.
Вони вже передавали медзакладам регіону необхідне. Та зараз хочуть підсилити підтримку. А крім того – сприятимуть залученню коштів інших донорів, – зазначає Лисак.
Ще один важливий напрямок співробітництва – реабілітація.
Тут чимало вже зробили самостійно, долучається і бізнес. Втім, відкриті до спільних проєктів і з іноземними партнерами. Це питання на контролі у Регіонального офісу міжнародного співробітництва, – пише очільник ОВА.
За повідомленням голови облради Миколи Лукашука, сьогодні у Дніпрі провели разом з чеськими представниками міжнародну медичну конференцію «Потреби Дніпропетровської області у сфері охорони здоров’я».
Під час конференції наші медики мали можливість безпосередньо спілкуватися з чеськими колегами, домовитись про подальшу співпрацю задля розвитку медицини у регіоні та обміну досвідом. Зокрема, обговорили важливі питання у напрямках надання хірургічної, травматологічної, реабілітаційної, психологічної допомоги в умовах повномасштабної війни.
Також у Дніпропетровській обласній раді провели навчання для наших лікарів – чеські медики працювали з колегами з Марганецької громади.
Як зазначив Лукашук, через постійні обстріли та сильне навантаження тамтешні медики потребують сучасного медобладнання, аби оперативно надавати допомогу постраждалим і ефективно лікувати місцевих мешканців та переселенців, яких у громаді чимало.
Тож сьогодні наші партнери з Чехії передали для однієї з лікарень Марганецької громади сучасне устаткування на загальну суму 400 тисяч євро. Це операційний стіл, гінекологічне крісло, аппарат УЗД, медичні планшети, необхідні інструменти, меблі, – пише Лукашук.
Представники чеських виробників медичного обладнання провели детальне навчання для марганецьких лікарів, аби ознайомити їх з технічними характеристиками новітнього обладнання та показати усі його можливості. Після навчань устаткування офіційно передали керівництву лікарні.
Раніше “Особи” вже писали, що Дніпро відвідала велика чеська делегація.




















1 коментар