Чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед спортсменів 2003 р.н. та молодших провели у Львові. У ньому взяли участь вихованці дніпровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №1 у складі збірної команди Дніпропетровщини.
Про це повідомили в Дніпропетровській міській раді.
Юні спортсмени вибороли 12 медалей: 4 золоті, 4 срібні та 4 бронзові.
Результати:
- Особистий залік:
I місце – Мартинов Іван (вправа ПП mix);
I місце – Діденко Юлія (вправа ПП mix);
II місце – Шпилева Яніна (вправа ГП- 6);
II місце – Мамась Мілана (вправа ПП-3);
III місце – Мартинов Іван (вправа ПП-3). - Командний залік:
I місце – Діденко Юлія;
I місце – Мамась Мілана;
II місце – Мартинов Іван;
II місце – Ганжа Олексій;
III місце – Данаєв Данило;
III місце – Дьяков Андрій;
III місце – Кривенко Микита.
Збірна команда Дніпропетровської області посіла I загальнокомандне місце.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі відзначили лауреатів іменної стипендії міського голови імені Гаррі Логвіна”.



















