Новини

Дніпряни вибороли призові місця на Чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброї

Спортсмени з Дніпра здобули “золото”, “срібло” та “бронзу” на Чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброї.

285Переглядів

Чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед спортсменів 2003 р.н. та молодших провели у Львові. У ньому взяли участь вихованці дніпровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №1 у складі збірної команди Дніпропетровщини.

Про це повідомили в Дніпропетровській міській раді.

Юні спортсмени вибороли 12 медалей: 4 золоті, 4 срібні та 4 бронзові.

Результати:

  • Особистий залік:
    I місце – Мартинов Іван (вправа ПП mix);
    I місце – Діденко Юлія (вправа ПП mix);
    II місце – Шпилева Яніна (вправа ГП- 6);
    II місце – Мамась Мілана (вправа ПП-3);
    III місце – Мартинов Іван (вправа ПП-3).
  • Командний залік:
    I місце – Діденко Юлія;
    I місце –  Мамась Мілана;
    II місце – Мартинов Іван;
    II місце – Ганжа Олексій;
    III місце – Данаєв Данило;
    III місце – Дьяков Андрій;
    III місце – Кривенко Микита.

Збірна команда Дніпропетровської області посіла I загальнокомандне місце.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі відзначили лауреатів іменної стипендії міського голови імені Гаррі Логвіна”.

Залишити відповідь