Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Вчергове прильоти відбулись в місце, де знаходяться мирні люди. 56-річний місцевий мешканець отримав поранення. Наразі чоловік перебуває під наглядом лікарів. Правоохоронці виїхали на місце атаки та проводять необхідні слідчі дії зі збору речових доказів.
Також 17 лютого російські війська з 8.00 гатили з артилерії та дронів по районному центу, Марганецькій та Мирівській територіальних громадах. Близько опівночі злочинні удари повторилися.
Від прямого влучання в авто було поранено двох людей, про що ми писали раніше. Під час обстеження враженої території поліцейські виявили пошкодження будівель агропідприємства, приватних домоволодінь, господарських споруд, автотранспорту, ліній електропостачання та газогонів. В будівлях побито стіни та стелю, посипався дах та вилетіли шибки на вікнах, понівечило уламками снарядів фасади та паркани навколо домівок.
Слідчо-оперативні групи наразі з’ясовують, яких наслідків завдали нічні обстріли на території Нікопольщини. За попередньою інформацією – люди не постраждали.
Уповноваженим органом досудового розслідування відкрито кримінальне провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального Кодексу України.
У ніч на 19 лютого агресор знову вів обстріл Нікопольщини з важкої артилерії. Спершу Марганця. А трохи пізніше – райцентру. Загалом туди поцілили з десяток снарядів. Пошкоджені два приватні будинки. На щастя, люди не ушкоджені.
Раніше “Особи” також писали: Наступ рф “захлинеться”: Шмигаль розповів, скільки Україна витратить на фортифікації.

























