Двоє 20-річних дніпрян намагалися перейти кордон зі Словаччиною через гірську та лісисту ділянку, небезпечну для життя.
Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Втікачів помітили та затримали військовослужбовці відділення «Кам’яниця». За словами прикордонників, хлопці сподівалися знайти за кордоном кращі умови життя.
Правопорушників доставили у прикордонний підрозділ. На них складено адміністративно-процесуальні документи за ст.204-1 КУпАП.
Раніше “Особи” також писали: “Більше половини українських жінок не планують повертатися з Польщі”.



















