Новини

Двоє хлопців з Дніпропетровщини намагалися втекти за кордон через гори

На українсько-словацькому кордоні затримали вісьмох чоловіків. Серед них двоє юнаків з Дніпропетровщини, які намагалися втекти з України через гори.

381Переглядів

Двоє 20-річних дніпрян намагалися перейти кордон зі Словаччиною через гірську та лісисту ділянку, небезпечну для життя.

Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Втікачів помітили та затримали військовослужбовці відділення «Кам’яниця». За словами прикордонників, хлопці сподівалися знайти за кордоном кращі умови життя.

Правопорушників доставили у прикордонний підрозділ. На них складено адміністративно-процесуальні документи за ст.204-1 КУпАП.

Раніше “Особи” також писали: “Більше половини українських жінок не планують повертатися з Польщі”.

Залишити відповідь