Новини

Зекономили 44 млн грн: робоча група «Прозорість та підзвітність» при ДніпроОВА переглянула тендер Дніпровської міськради

У Дніпрі переглянули тендер на благоустрій міста вартістю 81,8 млн грн.

311Переглядів

Сталося це після засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність». Суму закупівлі скоротили більш ніж вполовину.

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської ОВА.

За словами Володимира Орлова – першого зама начальника ОВА, йдеться про тендер Дніпровської міськради на послуги з благоустрою населених пунктів. Утримання автошляхів, мостів, ліквідацію сміттєзвалищ.

На засіданні робочої групи ми порозумілися. Замовник двічі переглянув закупівлю й уклав додаткові угоди. Результат – 44,4 млн грн економії, – каже Орлов.

Робоча група контролює аукціони, які проводяться в регіоні. Звертає увагу на їх доцільність, раціональність цін та дотримання норм закону. Ті, які викликають питання, обговорюють на засіданнях.

Загалом розглянули вже 50 тендерів. Частину тендерів відмінили, за деякими – скоротили вартість. Заощадили 570 млн грн державних коштів.

Раніше “Особи” ще повідомляли: Мерія Дніпра вирішила придбати 12 нових автівок Toyota Corolla.

1 коментар

Залишити відповідь