Сталося це після засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність». Суму закупівлі скоротили більш ніж вполовину.
Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської ОВА.
За словами Володимира Орлова – першого зама начальника ОВА, йдеться про тендер Дніпровської міськради на послуги з благоустрою населених пунктів. Утримання автошляхів, мостів, ліквідацію сміттєзвалищ.
На засіданні робочої групи ми порозумілися. Замовник двічі переглянув закупівлю й уклав додаткові угоди. Результат – 44,4 млн грн економії, – каже Орлов.
Робоча група контролює аукціони, які проводяться в регіоні. Звертає увагу на їх доцільність, раціональність цін та дотримання норм закону. Ті, які викликають питання, обговорюють на засіданнях.
Загалом розглянули вже 50 тендерів. Частину тендерів відмінили, за деякими – скоротили вартість. Заощадили 570 млн грн державних коштів.
Раніше “Особи” ще повідомляли: Мерія Дніпра вирішила придбати 12 нових автівок Toyota Corolla.




















1 коментар