Так, магістральний водогін забезпечить безперебійним доступом до води понад мільйон жителів області. Особливо мешканців Марганця та всього Нікопольського району . Адже після підриву окупантами Каховської ГЕС ці території постраждали найбільше.
Про це в ефірі марафону “Єдині новини” розповів міністр інфраструктури України Олександр Кубраков, повідомили в Telegram-каналі Міністерства відновлення України.
“Насправді Криворізька ділянка пропрацювала вже з серпня, перша нитка пропрацювала з серпня минулого року, через неї пройшло більше 10 млн кубометрів води. Якщо говорити про нижчу ділянку — там, де Марганець, Нікополь. У Марганці вже технічна промивка почалась, вода дійшла і в березні ми це все завершимо, а це дійсно понад мільйон людей”, — сказав Олександр Кубраков.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині будують одну з найбільш потужних у Європі насосних станцій”.




















3 коментарі