Новини

Американські благодійники відновили допомогу питною водою мешканцям Нікопольського району

Відсутність централізованого питного водопостачання на територіях Нікопольського району - проблема, яка виникла у червні 2023 року, після підриву росіянами греблі Каховської ГЕС.

427Переглядів

До  вирішення проблеми підключилися міжнародні та українські благодійні фонди і організації.

Як повідомляє начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко, серед тих, хто прийшов на допомогу – некомерційна американська організація Global Empowerment Mission Ukraine, яка працює у партнерстві з Howard G Buffett Foundation.

Близько 5-ти мільйонів літрів питної води у 2023 році отримали жителі Нікопольського району саме завдяки співпраці з GEM.

Сьогодні маю для вас добру новину – GEM повертається! У березні поточного року благодійниками відновлено програму забезпечення питною водою жителів Нікопольського району. Понад 200 тисяч літрів вже отримали люди у Мирівській, Томаківській, Покровській сільській та Марганецькій громадах, – написав Євтушенко у Facebook.

Він подякував операційному директору GEM UKRAINE Андрію Негричу та фундатору GEM Майклу Каппоні за ефективну координацію команди, завдяки якій жителі Нікопольського району мають стабільну гуманітарну підтримку.

Ця допомога є вкрай актуальною для мешканців району. Від щирого серця дякуємо Global Empowerment Mission Ukraine за бутильовану воду, яку ви надали для мешканців нашої громади. Ваша допомога є для нас неоціненною. У цей складний час, коли доступ до чистої питної води є таким важливим, ваша щедрість дарує нам не лише життєво необхідний ресурс, а й відчуття єднання та підтримки, – резюмує Євтушенко.

Покровська СТГ оприлюднила фоторепортаж з місця отримання місцевими мешканцями бутильованої води від благодійників Global Empowerment Mission.

Раніше “Особи” також писали: Стало відомо, коли запрацює магістральний водогін на Дніпропетровщині.

Залишити відповідь