1 березня до поліції звернувся 56-річний чоловік та повідомив, що його будинок обікрали. Злочинці викрали ноутбук, музичний інструмент та сейф з грошима. Всі речі вони завантажили в авто та втекли.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Нікопольського РУП.
Правоохоронці розшукали крадіїв. Ними виявилися двоє чоловіків віком 24 та 29 років.
Також було встановлено, що зловмисники заздалегідь готувалися до злочину. Вони знали коли господаря не буває вдома та, зламавши вхідні двері, проникли до будинку.
Викрадені речі та частину грошей правоохоронці вилучили, іншу зловмисники встигли витратити на власні потреби. 6 березня крадіям повідомлено про підозру за ч.4 ст.185 (крадіжка) Кримінального Кодексу України. Їм загрожує покарання до 8 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також писали: “У Павлограді затримали чоловіка, який з ножем накинувся на подружжя”.






















