Спортивний захід у форматі фестивалю провели вперше в регіоні. У ньому взяли участь атлети зі всієї області від 3 до 20 років. Вони продемонстрували показові виступи.
Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
Онлайн спортсменів привітали президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт та віце-президентка Української федерації гімнастики Стелла Захарова. Кожен отримав подарунок і диплом.
На фестивалі показали свої вміння призерки чемпіонатів України та багаторазові чемпіони України.
«Дівчата – призерки чемпіонатів України, майстри спорту. Лише два дні тому ми повернулися з міжнародних змагань, які проходили в Естонії. Майже всі гімнастки, які їздили, вибороли медалі», – розповіла тренер-викладач з художньої гімнастики Альвіна Якимець. Вона привезла на фестиваль дві команди, які підготували групові вправи.
Багаторазові чемпіони України Богдан та Анна також були на фестивалі. Вони показали ліричну композицію у дисципліні парна спортивна акробатика. Зараз спортсмени готуються до міжнародних змагань у Болгарії.
«Показали наш найулюбленіший номер. А взагалі виступаємо разом вже вісім років. Цікаво щоразу опановувати нові акробатичні елементи, розвиватися», – наголосив Богдан.
Раніше “Особи” також писали: “Дніпрянка виборола «бронзу» турніру світової серії з дзюдо”.



























1 коментар