Новини

Дніпрянка виборола «бронзу» турніру світової серії з дзюдо

Спортсменка з Дніпра Єлизавета Литвиненко здобула бронзову медаль на турнірі світової серії з дзюдо Austria Grand Prix 2024.

370Переглядів

У змаганнях взяли участь 528 спортсменів з 78 країн світу. Турнір проходив з 8 по 10 березня в австрійському Лінці.

Про це повідомили у відділенні НОК України в Дніпропетровській області.

«Єлизавета піднялась на подіум вагової категорії -78 кг. Дівчина провела на австрійських татамі чотири поєдинки, в трьох перемогла. В сутичці за бронзу наша дзюдоїстка взяла гору над бельгійкою Вікі Вершаере, заробивши дві оцінки «ваза-арі», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це вже друга медаль Литвиненко у новому олімпійському сезоні. У лютому вона взяла також бронзу на Великому Шоломі в Баку.

“Особи” також повідомляли: Колишнього президента УАФ Павелка випустили на свободу.

2 коментарі

Залишити відповідь