Спочатку зловмисник обікрав потерпілого, а потім ще й пограбував його – вирвав з рук чоловіка гроші.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Обидва злочини сталися 6 лютого приблизно о 16-й годині на одній із вулиць міста Синельникове.
Правоохоронці Синельниківського РУП встановили їх деталі. Спочатку підозрюваний зустрів знайомого, який був напідпитку. Скориставшись цим, зловмисник викрав мобільний телефон потерпілого та пішов з місця злочину. Однак, через 10 хвилин він повернувся та побачив, що чоловік тримає у руці гроші. Не гаючи часу, злодій вирвав з його рук грошові кошти, які згодом витратив на власні потреби.
Слідчим за погодженням з прокуратурою чоловіку повідомили про підозру у крадіжці та грабежі.
Раніше “Особи” ще повідомляли: У Нікопольському районі затримали злочинців, які обікрали будинок.



















