Новини

У Нікополі ліквідували пожежу, що виникла внаслідок ворожого обстрілу

16 березня російські окупаційні війська вчергове атакували Нікополь.

568Переглядів

Росіяни поцілили по житловому сектору Нікополя.

Про це повідомляє ДСНС у Дніпропетровській області.

В результаті ворожого обстрілу поранена жінка, 1946 року народження.

Також внаслідок влучання боєприпасу виникла пожежа на території одного з приватних домоволодінь. Вогнем пошкоджено житловий будинок та господарчу споруду на площі 90 кв.м.

Займання ліквідовано о 15:22.

До ліквідації наслідків ворожого удару залучено 6 рятувальників та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки ГУ ДСНС України в області.

За повідомленням ДніпроОВА, у Нікополі через обстріли є руйнування на території інфраструктурного об’єкту. Зачепило лінії електропередач та газогони. Пошкоджені понад три десятки приватних будинків. 2 господарські споруди знищені, ще 6 – понівечені. Потрощені гаражі та авто, навантажувач, парник.

Не припинявся терор і 17 березня. Протягом дня росіяни скерували на Нікопольщину 8 БпЛА. Двічі били з важкої артилерії. Через атаки ворога у райцентрі постраждали п’ятеро людей. Це чоловіки 32, 43, 65 та 67 років. А ще 26-річна жінка.

У місті пошкоджені інфраструктурний об’єкт, заправка, п’ятиповерхівка та вантажівка.

Гучно було й в інших населених пунктах району. У Покровській сільській, Марганецькій та Мирівській громадах. В останній понівечені приватний будинок і господарська споруда. Зачепило лінію електропередач.

Раніше “Особи” також писали: У Покровській громаді вручили нагороди сім’ям загиблих захисників.

 

2 коментарі

Залишити відповідь