Олександр Гостіщевий був родом з Дніпра. Йому був 41 рік. Віддати шану та провести в останню путь побратима прийшли Голова Національної поліції Іван Вигівський, заступник Голови НПУ Олександр Фацевич, командир бригади «Лють» Олександр Нетребко, начальники ГУНП, колеги, друзі та бойові побратими командира.
Про це повідомили у ГУ Національної поліції у Дніпропетровській області.
Голова Нацполіції Іван Вигівський згадав про Олександра Гостіщева як про рішучу, мужню та справедливу людину. Також він подякував матері загиблого та висловив свої співчуття.
“Він завжди вів за собою людей. Дніпро, Львівщина, Одещина, населені пункти прифронтових областей – тут він жив, працював, захищав, тут його знають та люблять. На жаль, війна забирає найкращих”, – сказав Іван Вигівський.
Свій бойовий шлях Олександр Гостіщев розпочав у 2014 році бійцем батальйону «Дніпро-1». Згодом став командиром роти і брав участь у боях на Донеччині. У 2015 році Олександр Гостіщев очолював одне з відділень поліції, а у 2017 році був призначений начальником управління патрульної поліції Луганської області. Через два роки обіймав посаду начальника управління патрульної поліції в Одеській області.
Після 24 лютого 2022 року поліцейського призначили командувачем зведеного батальйону поліції Одеської області «Цунамі». Під його командуванням бійці брали участь в оборонних та наступальних операціях на Херсонському напрямку, звільняли селище Давидів Брід та місто Херсон.
У 2023 році на базі батальйону було створено штурмовий полк «Цунамі», який увійшов до складу об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють». Бійці полку разом з підрозділами сил оборони України брали участь у звільненні с. Кліщіївка, що на Бахмутському напрямку, а також у бойових діях біля Майорська, Курдюмівки та Богданівки.
Раніше “Особи” також писали: “У Нікополі ліквідували пожежу, що виникла внаслідок ворожого обстрілу”.























