Новини

Комунальні підприємства Дніпропетровщини отримають кошти від ЮНІСЕФ на модернізацію

Вісім підприємств Дніпропетровщини отримають майже 200 млн грн на модернізацію систем водопостачання та опалення.

281Переглядів

Підприємствам у чотирьох районах Дніпропетровщини від ЮНІСЕФ виділили 192 млн грн на модернізацію систем водопостачання та опалення.

Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

За його словами, кошти на модернізацію систем водопостачання та опалення в області – допомога від ЮНІСЕФ.

Гроші отримають вісім підприємств – у Кам’янському, Павлоградському, Нікопольському та Криворізькому районах. Вони мінятимуть застаріле обладнання, реконструюватимуть лабораторії та ремонтуватимуть тепломережі. Проєкти втілять до кінця року.

“Спільно з іноземними партнерами працюємо над тим, аби мешканці наших населених пунктів, попри атаки ворога, мали комфорт. Координує співпрацю Регіональний офіс міжнародного співробітництва”, – зазначив Лисак.

Раніше “Особи” також повідомляли: Через пошкодження ДніпроГЕС втрачено близько 20% потужностей Укргідроенерго.

2 коментарі

Залишити відповідь