Новини

Через пошкодження ДніпроГЕС втрачено близько 20% потужностей Укргідроенерго

Через пошкодження ДніпроГЕС було втрачено 20% регулюючих потужностей Укргідроенерго. Оцінки збитків тривають.

465Переглядів

Зараз ДніпроГЕС не виробляє електроенергію і терміни відновлення роботи поки невідомі.

Про це повідомив генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота.

Унаслідок ракетної атаки 22 березня ворог влучив по найбільшій ГЕС України.

Сирота додав, що там проводяться певні випробування.

“Те, що є обладнання, яке не підлягатиме відновленню, а потребуватиме заміни – очевидні речі. Ми розуміємо, що це обладнання індивідуального замовлення і термін його виготовлення досить тривалий. Але щодо обладнання, яке підлягатиме заміні і капітальному ремонту ми можемо сказати згодом”, – повідомив гендиректор Укргідроенерго.

На повну оцінку й експертизу завданої шкоди ДніпроГЕС від влучань російських ракет знадобиться близько 3 днів.

В “Укргідроенерго” повідомили про два прямих влучання у ДніпроГЕС, що у Запоріжжі, – в ГЕС-1 та ГЕС-2. Наразі невідомо, чи вдасться відновити останню, адже вона зазнала серйозних пошкоджень.

У компанії вважають, що ракетна атака на Дніпровську ГЕС стала можливою завдяки браку належної реакції світової громадськості на екологічну катастрофу внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС у червні 2023 року. В “Укргідроенерго” не виключають можливих намірів ворога повністю зруйнувати станцію.

Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині відремонтують підстанцію, пошкоджену через обстріл у 2022 році.

 

3 коментарі

Залишити відповідь