Новини

На Дніпропетровщині біля річки знайшли трупи свиней

У селищі Дніпропетровської області біля річки Оріль знайшли мертвих свиней. Від чого вони загинули — наразі невідомо.

746Переглядів

Трупи свиней знайшли у покинутій будівлі біля річки Оріль. Зараз там працюють правоохоронці та працівники Держпродспоживслужби.

Про повідомив кореспондент “Суспільного” з місця події.

За його словами,  надзвичайники мають дістати мертвих тварин. Потім за інструкцією їх спалять у котловані, який вириє місцева влада, та закопають.

Фахівці Держспоживслужби візьмуть проби та з’ясують причину смерті свиней.  Якщо у них виявлять ознаки африканської чуми свиней — на території оголосять карантин.

Зараз у селищі планують провести заходи зі знезараження.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі в Зеленому Гаю випустять в дику природу майже тисячу кажанів: як долучитися”.

1 коментар

Залишити відповідь