Трупи свиней знайшли у покинутій будівлі біля річки Оріль. Зараз там працюють правоохоронці та працівники Держпродспоживслужби.
Про повідомив кореспондент “Суспільного” з місця події.
За його словами, надзвичайники мають дістати мертвих тварин. Потім за інструкцією їх спалять у котловані, який вириє місцева влада, та закопають.
Фахівці Держспоживслужби візьмуть проби та з’ясують причину смерті свиней. Якщо у них виявлять ознаки африканської чуми свиней — на території оголосять карантин.
Зараз у селищі планують провести заходи зі знезараження.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі в Зеленому Гаю випустять в дику природу майже тисячу кажанів: як долучитися”.





















1 коментар