Акторів, артистів, солістів, хормейстерів, костюмерів та керівників театрів запросили до ДніпроОВА. Там їм подякували за те, що продовжують працювати, волонтерять та навіть захищають країну.
Про це повідомили в пресслужбі ДніпроОВА.
«Дякую всім причетним до театру! Хто між виходами на велику сцену працював на перемогу у великій війні. Відклав сценарії і взяв до рук зброю. Став на захист країни. Продовжив діалог з глядачами. Попри тривоги, які переривають його. Недоспані через обстріли ночі. Ставить прем’єри. А таких на рахунку тільки обласних театрів майже 40 за два надскладні роки. Роль кожного з вас у нашій спільній боротьбі – безцінна!», – – сказав начальник ОВА Сергій Лисак.
Сергій Лисак вручив грамоти, подяки та годинники 24 фахівцям театру.
Артист драми Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру ім. Шевченка Ярослав Безкоровайний на початку повномасштабного вторгнення подався у територіальну оборону, де пройшов військову підготовку, здобув навички у тактичній медицині та розмінуванні територій. Понад рік він охороняв об’єкти критичної інфраструктури. Весь цей час сумував за театром.
«Вражає, коли після повітряної тривоги люди повертають з укриттів до зали. Інколи чекають цього моменту по 30-40 хвилин. Хоча й трохи втрачають емоційні враження, обірвані сиреною. Думаю інколи – було б класно, щоб, як у кіно, ми могли демонструвати короткі нарізки. Аби нагадати глядачам, що було на сцені раніше», – каже Ярослав Безкоровайний.
Викладачка майстерності актора з лялькою Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури Лілія Колтиріна присвятила сцені 16 років. Зараз вона викладає акторську майстерність та запевняє, що вчити акторів — відповідальна справа.
“Він має знати культурну спадщину, географію і навіть математику. Бо аналітичні здібності, наприклад, допоможуть вибудувати роль. А раптом і професора треба буде зіграти. Та головне – бути людиною. Небайдужою до оточуючих і самої себе», – зазначила Лілія Колтиріна.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі руйнується фасад історичного будинку з гномами (відео)”.


























2 коментарі